Cofnij wskazówki ZEGARA…

Jako pierwsi w regionie pragniemy zaprezentować najnowocześniejszą metodę rewitalizacji i odmładzania skóry najskuteczniejszą i bezbolesną metodą!

DermaFrac? jest to pierwszy na świecie system wykorzystujący technikę łączoną mikronakłuć skóry z automatyczną infuzją aktywnego serum dzięki zastosowaniu podciśnienia. Producentem systemu jest Genesis Biosystems (z Lewisville w stanie Teksas), wiodąca firma w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań w regeneracji skóry.

DermaFrac? jest to opatentowany system tworzenia mikrokanalików z jednoczesnym dostarczaniem roztworów infuzyjnych do skóry właściwej. Jest to bezbolesny zabieg, który nie ogranicza codziennej aktywności pacjenta i może być wykonywany przez specjalistę kosmetologa.

System DermaFrac? jest znakomitą alternatywą dla zabiegów laserem frakcyjnym (typu fraxel). Dodatkowe zalety zabiegu to możliwość aktywnego wprowadzania preparatów miejscowych bez konieczności znieczulenia skóry oraz znacznie niższy koszt bez ryzyka powikłań, jakie niosą ze sobą zabiegi laserowe.

Zabieg wykonywany jest głowicą wykorzystującą podciśnienie, która jest precyzyjnie prowadzona po skórze i zawiera wymienialny pojemnik z aktywnym roztworem substancji aktywnych. Precyzyjny i dający pełną kontrolę uchwyt urządzenia DermaFrac? pociąga skórę w podciśnieniu, jednocześnie wbijając w nią setki mikroigieł, które bezboleśnie przechodzą przez naskórek do górnych warstw skóry właściwej (do warstwy brodawkowatej). Mikrokanaliki systemu DermaFrac? tworzą ścieżki, przez które można dostarczyć roztwór aktywnych substancji do tych obszarów skóry, które są najbardziej podatne na procesy odmładzania. Głębokość, na którą przenikają do skóry mikroigły uchwytu DermaFrac?, została starannie wybrana tak, aby kanaliki powstawały tuż pod granicą skórno-naskórkową oraz tuż nad naczyniami włosowatymi i zakończeniami nerwowymi. Dzięki temu zabieg jest bezkrwawy i bezbolesny.

Mikronakłucia same w sobie stanowią dla skóry stymulację do wzmożonej produkcji kolagenu, wykorzystując naturalną obronę skóry przed urazami (są aktualnie jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów anti-aging). W systemie DermaFrac tworzą dodatkowo nowe szlaki dla specjalnie opracowanych preparatów aktywnych, wyprodukowanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych: są to roztwory infuzyjne o ściśle określonej lepkości i wielkości cząsteczek, m.in.: peptydy o działaniu przeciwstarzeniowym, substancje rozjaśniające skórę, preparaty nawilżające na bazie kwasu hialuronowego, przeciwtrądzikowe i wiele innych. Ich dobór i zastosowanie w systemie DermaFrac pozwoliło na przejście na nowy poziom jakościowy w zabiegach estetycznych.

Końcówki uchwytu do wykonywania mikronakłuć oraz strzykawki z płynami infuzyjnymi są jednorazowe (1 końcówka ? 1 pacjent), co zabezpiecza przed niebezpieczeństwem przenoszenia zakażeń wirusowych lub bakteryjnych.

DermaFrac? eliminuje:

  • Podgrzewanie tkanek oraz związane z tym powikłania i przeciwwskazania
  • Dodatkowe działania związane z brakiem skuteczności w dostarczaniu substancji aktywnych do skóry
  • Ryzyko związane z odmładzaniem ciemnych typów skóry
  • Potrzebę znieczulenia

 

DermaFrac? zapewnia:

  • Skuteczność porównywalną do lasera frakcyjnego bez specjalnego znieczulenia i po niższych kosztach ( przy zalecanej serii 6 zabiegów)
  • Dostarczenie do skóry właściwej substancji aktywnych, które znajdują się w serum o działaniu przeciwstarzeniowym, rozjaśniającym skórę oraz nawilżającym.
  • Zagęszczenie naskórka widoczne już po pierwszym zabiegu
  • Procedury zapewniające wysoką skuteczność oraz komfort i bezpieczeństwo

CENNIK:

Oferta wprowadzająca

zabieg na twarz+szyja – 250,00 zamiast 350,00

zabieg na twarz+szyja+dekolt – 350,00 zamiast 450,00