Obok zabiegów dermatologii i kosmetologii estetycznej, pragniemy zaoferować naszym klientom także te najprostsze, najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne znane od dziesięcioleci i zawsze cieszące się niegasnącym zainteresowaniem.

Oczyszczanie  twarzy -  tradycyjny zabieg manualnego, mechanicznego oczyszczania twarzy z zaskórników. Zabieg rozpoczyna demakijaż i maska rozpulchniająca naświetlana lampą Solux z filtrem czerwonym. Ma to na celu rozluźnienie komórek naskórka i ułatwienie usuwania zanieczyszczeń zawartych w ujściach mieszków włosowych. Kolejny etap to oczyszczenie mechaniczne. Po tym skóra jest na świetlana lampą Solux z filtrem niebieskim w celu złagodzenia podrażnień i działania antybakteryjnego. Następnie na twarz nakładane jest serum lub ampułka o działaniu adekwatnym do rodzaju i potrzeb danej skóry oraz maska regenerująca i ściągająca pory skóry. Na zakończenie na skórę poddaną zabiegowi aplikowany jest krem dostosowany do danego rodzaju cery. Zabieg mechanicznego oczyszczania skóry jako jeden z nielicznych pozwala starannie pozbyć sie zaskórników, trudnych do usunięcia jakimikolwiek innymi metodami. Wykonuje się go najlepiej wiosną lub jesienią, kiedy nie ma ekstremalnych warunków pogodowych gdyż skóra po takim zabiegu przez krótki okres czasu jest osłabiona i wrażliwa na czynniki zewnętrzne takie jak duże nasłonecznienie, wiatr, mróz. Największe zapotrzebowanie na oczyszczanie mechaniczne wykazują cery tłuste, trądzikowe i mieszane. W przypadkach skór problemowych – trądzikowych zabieg taki zalecany jest nawet raz na miesiąc. Oczyszczanie twarzy stanowi doskonały wstęp do terapii kwasami AHA, do wszelkich zabiegów przeciwzmarszczkowych, ujędrniających skórę jak np termolifting, mezoterapia bezigłowa, masaż, zabiegi nawilżające i liftingujące.

Depilacja woskiem na gorąco – rodzaj zabiegu którego celem jest usunięcie niechcianego owłosienia. Aby poddać się zabiegowi depilacji woskiem, włoski muszą być odrośnięte na długość min. 3 mm, krótsze włoski mogą nie dać się uchwycić.Zabieg nie  daje trwałych efektów, nie niszczy korzenia włosa w skutek czego włosy odrastają po upływie ok  2 tygodni. W celu utrzymania gładkiej skóry zabieg należy powtarzać  raz na miesiąc.

Stylizacja okolic oczu – czyli regulacja łuku brwiowego (wykonywana pęsetą) , henna brwi i rzęs.

Makijaż – dzienny , wieczorowy, okolicznościowy – w tym ślubny i próbny.

Kosmetyka dłoni i stóp – manicure, pedicure kosmetyczny, przedłużanie paznokci metodą akrylową.