Szkolenia z makijażu permanentnego brwi i kresek.

Stosujemy metodę tradycyjną  w przypadku brwi.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w makijażu permanentnym. Gwarantujemy wysoki poziom szkolenia, rzetelną wiedzę oraz doskonały, niedrogi i tani w eksploatacji sprzęt, co pozwala na obniżenie kosztów wykonania zabiegu. Pełna sterylność (jednorazowe moduły, igły, końcówki, kubeczki) gwarantuje bezpieczeństwo dla pacjenta i osoby wykonującej zabieg.

Warunki szkolenia:

1. Szkolimy osoby będące kosmetyczkami/kosmetologami jak i osoby spoza zawodu, posiadające odpowiednie predyspozycje do wykonywania makijażu permanentnego.

2. Szkolenie jest 1 dniowe w zależności od zapotrzebowania (ilość godzin zależy od potrzeb kursanta)

3. Modele do zabiegu zapewnia kursant.

4. Szkolenie obejmuje część praktyczną i teoretyczną.

5. Pigmenty do szkolenia wybiera kursant, nie narzucamy własnych. Nie jesteśmy przedstawicielem żadnej z firm produkujących czy dystrybujących pigmenty, przedstawiamy ofertę rynkową i kursant sam decyduje na czym  i po jakich kosztach chce pracować.

6. Faktura vat

7. Certyfikat ukończenia.

8. Wsparcie merytoryczne po szkoleniu.

Cena szkolenia:

1600,00 – szkolenie na sprzęcie własnym (może być zakupiony u nas) – certyfikat w cenie szkolenia.

2000,00 – szkolenie na sprzęcie naszym

 

Sprzęt:

Maszynka do makijażu permanentnego i tatuażu z limitowanej serii jest jednym z najbardziej popularnych na amerykańskim rynku ekskluzywnych produktów w tej kategorii. Nasze urządzenie wyposażone jest w napęd japońskiej firmy Panasonic, co gwarantuje jakość i zapewnia długi czas użytkowania. Maszynka ta jest stabilna, bezpoślizgowa oraz bezpieczna. Jak wszystkie inne produkty w naszej ofercie, również posiada europejski certyfikat jakości (CE International Quality Attestation).

Opis produktu:

  • Pracuje z igłami 0.35X45mm (1R, 3R, 5R, 5F, 7F)
  • Prędkość obrotów: 25000/minutę
  • Niski poziom wydawanych dźwięków
  • Automatycznie regulowany dziób maszynki
  • Nowy, modny wygląd ? limitowana seria