Jesteśmy firmą, która powstała z myślą o kobietach i ich potrzebach.

Firma istnieje od 2000 roku. Naszą ideą jest promowanie świadomego, zdrowego stylu życia. Dbałość o ciało to wyrażanie szacunku do siebie i otaczającego nas świata, którego częścią jesteśmy. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na optymalne dopasowanie oferty do jego potrzeb i oczekiwań.

Poprzez szerokie spektrum świadczonych usług pragniemy docierać do   świadomości ludzi w każdym wieku.  Swoją pracę opieramy przede wszystkim na wiedzy zdobytej podczas licznych szkoleń, konferencji, kursów oraz na wieloletnim doświadczeniu w pracy z ludzkim ciałem.

 

W 2009 roku powstała koncepcja stworzenia odrębnej linii ? KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ. Pomysł był zainspirowany zwiększającym się popytem na zabiegi radykalnie zmieniające naszą powierzchowność. Obecnie w naszej ofercie, obok tradycyjnej pielęgnacji twarzy i ciała, znaleźć można zabiegi liposukcji przy użyciu fal radiowych, fotoodmładzanie, peelingi medyczne, zabiegi depigmentacyjne,  epilację laserową oraz zabiegi trwale upiększające takie jak makijaż permanentny czy  przedłużanie rzęs 1/1. Innowacją jest wprowadzenie w marcu 2012 roku technolgii   Cryolipolizy – mrożenia komórek tłuszczowych – światową nowość.

 Wprowadzamy kosmetologiczne innowacje, nowe technologie , których zastosowanie i rezultaty są poparte badaniami naukowymi. Stawiamy, przede wszystkim, na wiedzę i znajomość ludzkiego ciała, jego reakcji i potrzeby, aby w odpowiedzi na to móc stworzyć  jedyną w swoim rodzaju ofertę zabiegów.

Pracujemy na nowoczesnym i sprawdzonym sprzęcie, który daje pewność i bezpieczeństwo, bo celem najwyższym jest zadowolenie naszych Klientów.

 

beyond the sundial – kevin kern (HD)

 

 


Wyświetl większą mapę